Historia podUszek

Marka podUszka powstała w 2015 roku i jest bardzo dynamiczna w swym rozwoju.Pierwszym i flagowym produktem, jak nazwa mówi, jest  poduszka – lecz nietuzinkowa.

Jest oryginalna, ekskluzywna oraz spersonalizowana, dedykowana zarówno dzieciom  jak i osobom dorosłym .

Klasyfikowana w kategoriach :

– wystrój wnętrz,

– oryginalny prezent,

–  na indywidualne zamówienie

Założycielką  marki jest dekorator wnętrz

Agnieszka Parzy, która specjalizuje się  w tekstyliach i dekorach miękkich.

Z wykształcenia ekonomista,  wieloletni manager w korporacji oraz pracownik agencji kreatywnych, który podążył za pasją.

podUszki początkowo powstały jako produkt instytucjonalny- skomponowany na  potrzeby kampanii dla Kobiet w ciąży i młodych Matek wspieranej przez  sektor farmaceutyczny.

W marcu 2016 roku,  pomysłodawczyni marki i  kreatorka jej produktów, zachęcona pozytywnym odbiorem  podUszek, postanowiła  rozszerzyć działalność o sektor indywidualny, rozpoczynając  promocję i sprzedaż internetową.

We wrześniu  2016 roku  zapadła decyzja o stworzeniu stacjonarnych punktów sprzedaży w prestiżowych obiektach handlowych w 3 miastach w Polsce,

ściśle związanych z osobistą podróżą.  Pierwszy punkt otworzony został  1 października w Gdyni w Centrum Handlowym RIVIERA ul. K.Górskiego 2, aleja Francuska ( opok Apart, Douglas i Zara Home)

Jakość naszych produktów

Nasze podUszki są produktem wyszukanym estetycznie, od początku tworzenia skomponowane z materiałów najwyższej jakości. Na każdym etapie realizacji podUszek dbamy o bezpieczeństwo odbiorcy, dlatego tez do wyrobu poszewek używamy tylko naturalnych tkanin, a wsady są produktem antyalergicznym. W naszej codziennej pracy szanujemy naturę i dbamy bardzo o strefę eko, w naszych punktach handlowych nie marnujemy papieru, potwierdzenia transakcji otrzymujesz na emaila.

0.000 items